Innovative gości Blue Ridge RETA Expo

Innovative Refrigeration Systems oraz Industrial Refrigeration Technical College zorganizowały we wrześniu w swoim zakładzie w Lyndhurst targi Western Virginia Expo. Wydarzenie, które było sponsorowane przez Blue Ridge Chapter of the Refrigerating Engineers and Technician's Association, przyciągnęło ponad 200 osób, 30 sprzedawców i dziewięciu prelegentów.

Ludzie przyjechali z bliska i daleka, aby wziąć udział w pierwszym expo rozdziału Blue Ridge RETA. Uczestnicy uznali to wydarzenie za sukces.

Kelli Gibson, z firmy Marking Services. Inc., przyjechała aż z Milwaukee.

"Expo to dla mnie świetna okazja, aby spotkać się z moimi klientami, porozmawiać z nimi, zobaczyć, co dzieje się w branży z ich punktu widzenia i pogłębić te relacje" - powiedziała Gibson. "Połączyłem dziś tak wiele nazwisk z twarzami. Zajęłoby mi to prawdopodobnie sześć lub siedem podróży służbowych, podczas gdy tutaj mogę to zrobić w jednym miejscu."

MSI prowadzi interesy na całym świecie i ma całkiem sporo klientów w regionie wschodnich Stanów Zjednoczonych.

"To było niesamowite; jestem naprawdę zadowolony, że dostaliśmy zaproszenie do udziału i cieszę się, że mogliśmy to zrobić," powiedział Gibson. "Wszystko zostało zrobione naprawdę dobrze na expo. Pomyślano o wszystkim, co było nam potrzebne."

To jest pierwszy rok, w którym Blue Ridge RETA Chapter był aktywny. Wydarzenie zostało zaplanowane przez członków rozdziału i wolontariuszy.

"Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że było to pierwsze expo rozdziału, i całkiem szczerze, to ogromny sukces", powiedział Chris Newman, z Midatlantic Refrigeration LLC. "Te wystawy są naprawdę świetne. Mamy okazję spotkać się z użytkownikami końcowymi, którzy korzystają z naszych produktów. W większości przypadków, ponieważ moim kontaktem jest wykonawca instalacji chłodniczych, na co dzień wchodzę z nimi w interakcje. Targi takie jak te dają nam możliwość rzeczywistej interakcji z użytkownikami końcowymi."

Nick DeVillo, z firmy CIMCO Refrigeration Inc, zgodził się z tym.

"Byłem pod wrażeniem," powiedział. "Jak na pierwsze doroczne expo, było bardzo miło. Wszystko było dobrze przemyślane i skoordynowane, a pogoda była wspaniała. To było dobre doświadczenie i dobra frekwencja".

Ray Urban, który pełni funkcję prezydenta Blue Ridge RETA Chapter, był zadowolony z targów. Szczególne słowa uznania skierował do Innovative i IRTC za zorganizowanie imprezy w ich obiektach i przyczynienie się do sukcesu.

"Pomiędzy sprzedawcami i uczestnikami, liczby przekroczyły to, co myślałem, że będziemy mieć, szczególnie biorąc pod uwagę pogodę i ostatnie warunki", powiedział Urban, powołując się na obecność huraganu Florence w regionie w poprzednim tygodniu.

"Bez sprzedawców, trzeba pamiętać, że to by się nie stało", dodał Urban. "Sprzedawcy byli wspaniali".

Członkowie Blue Ridge RETA Chapter mają nadzieję rozszerzyć się na expo na przyszły rok.

"Sprzedawcy są podekscytowani, aby wrócić i zobaczyć jeszcze większe wydarzenie", powiedział Urban. "Chcę rozszerzyć to na coś więcej niż tylko amoniak. Każdy magazyn zamrażarek ma drzwi do zamrażarek, drzwi do doków. Chcę to rozszerzyć. Jestem całkowicie podekscytowany. Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie planowania na przyszły rok."